Aç ve Hamile Bir Köpek Arabama Atladı ve Yardım İstediği Bir Anda Kurtardım

Associazione Ohana ve ailesi bir gün kırsal bir bölgede sürüşe çıktıklarında harika bir öğleden sonraydı. Dar bir toprak yolda ilerlerken, birden arabalarının peşinden koşan, yardım için havlayan zayıf ve aç köpeği fark ettiler. Associazione Ohana’nın kalbi köpeğe gitti ve hızla durup neyin yanlış olduğunu görmek için arabayı kenara çektiler.

Arabadan çıktıklarında köpeğin aşırı derecede hamile olduğunu ve sıkıntı içinde olduğunu gördüler.

Tüyleri düğümlenmişti ve kenelerle kaplıydı. Associazione Ohana ona yardım etmek zorunda olduğunu biliyordu, bu yüzden yavaşça köpeğe yaklaşmaya çalışarak onu sakinleştirmeye çalıştı. Şaşırtıcı bir şekilde, köpek çok arkadaşça davrandı ve Associazione Ohana’ya yaklaşmasına izin verdi. Onu dikkatlice arabalarına aldılar ve onu evlerine getirdiler. Hemen veterinere gelip onu muayene etmesi için aradılar.

Veteriner, köpeğin aç olduğunu, enfekte kanı olduğunu ve kenelerle kaplı olduğunu onayladı. Ama veteriner aynı zamanda onun her an doğum yapacağını da doğruladı. Ona Bea adını verdiler ve ona rahat bir yatak ile bol miktarda yiyecek ve su sağladılar. Bir gün dinlenmenin ardından, Bea doğum yapmaya başladı. Associazione Ohana ve ailesi, Bea’nın 10 güzel yavru dünyaya getirdiğini görmekten büyülenmişlerdi.

Gün 2: Hastalığına rağmen, Bea mükemmel bir anne oldu, yavrularına özenle bakarak onların temiz, sıcak ve iyi beslendiğinden emin oldu.

Gün 8: 10 güzel yavru dikkatle bakıldı, sağlıkları çok iyiydi. İyi uyudular, bol miktarda süt içtiler.

Gün 45: Hepsi ilk aşı dozuyla enjekte edildi. 21 gün sonra ikinci aşı dozu verildi.

Gün 60: Hatta her bir yavru için sevgi dolu evler buldular, ama Bea’yı gitmesine izin veremeyeceklerini biliyorlardı.

Bea ailelerinin bir parçası haline gelmişti ve onu çok seviyorlardı. Ne kadar zorluk yaşamış olursa olsun, her zaman dostça davrandı ve aldığı bakım için minnettar oldu. Associazione Ohana ve ailesi, Bea’nın en iyi tıbbi bakımı aldığından ve hak ettiği tüm sevgiyi aldığından emin oldular.

Sonunda, Bea tamamen iyileşti ve Associazione Ohana ve ailesi ile uzun, mutlu bir hayat yaşadı. O, her şeyi aşmış harika, dostça bir anne olarak kaldı ve gerçek dayanıklılığın ve koşulsuz sevginin gerçek anlamını göstermişti.

Visited 21 times, 1 visit(s) today

Related Posts

Sert plastik içinde sıkışan yavru köpekler yardım istiyor

Branford, Connecticut’daki sakin kasabada, hayatın kırılganlığını ve insanın şaşırtıcı merhamet gücünü aydınlatan yürek burkan bir olay yaşandı. Bir grup masum yavru köpek, sertleşmiş katranın sıkıca sarmış olduğu…

İki çaresiz, üç haftalık terk edilmiş yavru köpeği kurtaran kadın, herkesin kalbini kazanıyor

İnsanlar ve köpekler arasındaki zamansız bağ, atalarımız ilk defa kurtları sadık arkadaşlar ve koruyucular haline getirdiğinden beri saygı görmüştür. Eğer bir köpek tutkunu değilseniz bile, bu varlıkların…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir